FC 1592

Datum: 17.10.2011
poslední špíl :   23.4.
Město - Dědina  16:15
M: Digi, Hore, Syk, Viki, Jura        (47.8)
D: Zbyňar, pres, ZB, Junior, Dave  (53)                                    8  -  3  -  13        282 : 311
------------------------------------------------------------------------------------

Soupiska pro rok 2015

Datum: 04.04.2008
Číslo dresu - jméno -       ročník narození    - působiště

4    MELICHÁREK    Milan     1968           ředitel  3. ZŠ UH

5    SMĚLÍK          Jaromír       1970           (nekantor)

8    JOHANÍK      Viktor          1978           SPŠ Uherský Brod

9    HOREHLEĎ  Stanislav     1957           ředitel  ZŠ  Traplice

10  VORÁČ          Zbyněk         1951             Gymnázium Kyjov

24  BEZDĚK    Václav             1978            UTB  Zlín

13  ŠÁCHA     Milan   st.         1950             důchodce na GUH

14  HÁBL     Marcel                 1971             SPŠS Holešov

15  KRÁLÍK    Jiří                    1957             (nekantor)

17  PEKÁČEK     František     1957              zást. ředitele ZŠ Velehrad

18  BOTEK    Ladislav             1952             ředitel Plavecké středisko, GUH

20 ŠÁCHA     Milan  ml.         1972             kantor na volné noze

22 SLAVÍK    Miroslav           1960             (nekantor)

25 BLAŽEK    Ivo                   1964             GUH

1   ZAPLETAL Radim            1980             ZŠ Boršice u Buchl.

28  HRDLÍK   Igor                 1982             plavecký instruktor PLS UH

11   URBANEC  Michal           1986            ZŠ UNESCO

ZIMČÍK  Radek                 1982           OA Uh. Hradiště

VANĚK   Roman              1964            keramik

---------------------------------------------------------------

JAK HLEDAT NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

Datum: 04.11.2007
Bylo by potřeba je zjednodušit,, ale já to neumím...

V souboru AKTUALITY najdete věci, které jsou aktuální, jako
                                         program na příští týden, měsíc apod,
                                         osobní jubilea a někdy smutné věci
                                 plus Stanovy FC, které jsou aktuální furt.

V souboru DOKUMENTY najdete:

-  část členové : všechny gratulace presidia k 50 a 60tinám od roku 1983

-  část kronika :  projevy presidia na výročních valných hromadách od roku 1997
                               zápisy o zahraničních zájezdech FC do Rakouska a Itálie

-  část statistiky :  všecko o soupeřích, o sobě (odehraná utkání, asistence, góly, ceny

-  část zápasy : odehráté zápasy a střelci od roku 1976
                            zápisy o špílech od roku 2004

V těch dalších nenajdete asi nic, aspoň já jsem nenašel, škoda, že tam neumím dát fotky.

Obnovené Stanovy FC

Datum: 02.01.2006

Stanovy FC

se průběžně upravují, aby se neohleděly a nezveřejňují, aby nebyly zneužívány. Takže pro ty, kteří nechodí pravidelně, žádná škoda, když je neznají. Čas od času je však dobré provést změny, aby se nahradila již neexistující jména, jako v případě bodu 4d, jenž zněl: „penalty kope Vardan, při jeho neúčasti se pokutového kopu vzdáváme“.

Bod 1   Poslání klubu

Nacházet potěšení z fotbalu bez pomoci rozhodčích, podplacených hráčů soupeře a s pomocí boží se vyhýbat následným manželským konfliktům, nedej bože rozvodům.

Bod 2. Oslovení

Hráči FC se na veřejnosti oslovují libovolně, na valných hromadách je doporučeno oslovovat svého spoluhráče ámos, např. „ty, ámos, nalej ně“.

Bod 3.   Dochvilnost

Hráč FC je povinen docházet k přistavenému vozidlu některého z ochotných členů, v krajním případě k dodávce Jamisportu, pokud není naložen stavebním materiálem.

Hráč

a) přichází řádně vybaven svým dresem, trenýrkami a kopačkami a v pondělí nejbližším svému datu narození jednou až dvěma lahvemi vína

b)     v případě nedochvilnosti je povinen oznámit zpoždění presidiovi, nikdy jeho manželce

c)      svou neúčast nemaskuje, nýbrž naopak, tj. účast maskuje

Bod 4    Nominace

Přednost nastoupit má hráč, který se zúčastnil předchozího vítězného, remízového nebo smolně prohraného utkání, ledaže by v boji o místo v základu podlehl úplatku

a)     hráč, jenž v této chvíli dluží klubovné, automaticky míří na lavku

b)     mají-li oba hráči svou povinnost splněnu, je volba na starším

c)      pokud dluží oba hráči, nevím

Bod 5    Pokuty

Jednou a provždy, dokud nedojde k devalvaci či ke zrušení měny, je pokuta za neúčast, ať omluvenou či neomluvenou, 5 (slovy pět) Kč a je splatná na Výroční valné hromadě. V době vánoc se částka zaokrouhluje nahoru.

Bod 6    Prémiový hlt

Pobídková prémie pro hráče, jenž nastupuje k pátému utkání v řadě nebo ke svému jubilejnímu (každému desátému). Hlt mu zprostředkuje tajemník pro zvláštní úkoly, jež bude zvolen na VVH a bude s sebou nosit pleskačku.

Bod 7    Penalty

Za nerozhodnutého stavu kope hráč, jehož určí nejstarší přítomný člen FC. Při rozdílu vyšším než dva góly v prospěch FC kope nejstarší hrající hráč. Hovoříme o tzv. hovnoidní penaltě, jelikož o hovno ide.

Bod 8   Klubovné

Bude zaplaceno do konce června, za každý další měsíc postih ve výši 50,-. Vybírá určený činovník klubu, nikoli presidio.

Bod 9   Start v dresu soupeře

Žádný z hráčů FC nebude startovat v dresu soupeře, ledaže by si to výslovně přál.

Bod 10   Přijetí nového člena FC

Může být přijat na VVH po odehrání nejméně tří zápasů po zaplacení klubovného a zápisného a po složení přísahy věrnosti. Musí mít buď pedagogické vzdělání nebo jinak prospívat pedagogické obci.

Bod 11  Vyloučení člena

O vyloučení, ať dočasném nebo doživotním, rozhoduje Výroční valná hromada čtyřpětinovou většinou. Důvodem pro vyloučení může být cokoliv, návrh na vyloučení může podat kdokoliv.

Bod 12   Klubové ceny

Udělují se vždy na Výroční valné hromadě a jejich počet je neomezený. Kritéria pro udělení ceny se mohou změnit před samotným vyhlášením vítěze, pokud tento není přítomen.